دکوراسیون مهراز

خدمات ما
بازسازی ساختمان :
در بازسازی ساختمان همه چیز به قدمت ساختمان شما بستگی دارد. میزان خرابی و فرسودگی در ساختمان شما چقدر است؟ از استحکام بنای ساختمانی خود چقدر مطمئن هستید؟ فقط ظاهر ساختمان برای شما اهمیت دارد یا میخواهید در سالهای آینده از ساختمان خود مطمئن باشید؟ عایق کاری ساختمان شما در چه حدی است؟ آیا ملک شما نم دارد؟ از سالم بودن لوله ها در ساختمان خود مطمئن هستید؟ همه این سوالات را با بازسازی ساختمان جواب خواهید گرفت.
کار بازسازی ساختمان به ۲ دسته اصلی تقسیم می شود؛
الف) بازسازی و مرمت بخش های اصلی که در استحکام بنا تاثیر دارد.
ب ) مرمت و بازسازی قسمت های قابل دید برای زیبایی و نوسازی تجهیزات ساختمانی

طراحی ساختمان :
طراحی دکوراسیون داخلی ، عاملی بسیار مهم در روح ساختمان تلقی می گردد ، چرا که دکوراسیون یک خانه ، به کلی نشان دهنده فضا و جو حاکم بر یک خانه است . برخی که دکوراسیون سنتی را ترجیج می دهند ، به مراتب افرادی سنتی تر و اصیل پسند تر بوده و برخی نیز تکیه بر دکورسیون مدرن دارند.
در عین حال همانند طراحی معماری ، تاکید بر استفاده از بهترین قوه ی خلاقیت در دکوراسیون می باشد. درعین حال ما در بحث بازسازی ساختمان بر این موضوع تاکید داریم که بهتر است که در بازسازی دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید.

اجرای دکوراسیون داخلی :
نجاری فن و هنر کار با چوب است و در این شغل وسایل مورد نیاز زندگی بشر به وسیله چوب ساخته می شود. و با انجام فعالیتهایی بر روی چوب مانند طراحی، برشکاری، مونتاژ و نصب وسایل چو بی تهیه می گردد.

کارگاه چوب و M.D.F
قطعات خوش رنگ، زیبا و با دوام ساخته شده در کارگاه چوب و MDF در ترکیب با سازه های آلومینیومی جلوه خاصی را پدید آورده و محصولات را تکمیل میکند.
مجموعه مهراز با در اختیار داشتن کارگاه نجاری و کارکنان مجرب و دانش روز، استفاده از دستگاه¬های برش و حکاکی و ماشین آلات گوناگون امکان ساخت قطعت تکمیلی با الگوهای متنوع و با اَشکال پیچیده را در کوتاه ترین زمان ممکن داراست.